#книги
Що відомо француженкам?

Коли в книгарні моя рука потяглася за книжкою Дебри Олів’є «Що відомо француженкам», я зрозуміла, що мозок хоче відпочити. Тому я без вагань купила книжку, щоб влаштувати сеанс «легкого читання». Без надмірних очікувань на «відкриття Франції». Дійсно, книжка видалася мені доволі поверховою, попри всі посилання на інші книжки, дослідження, цитати. Однак почитати про деякі риси француженок мені було цікаво. Готова поділитися з вами невеличким резюме. 

Отже, якщо вірити авторці книжки, француженки:

…завжди очікують, що з ними фліртуватимуть. «У Франції флірт живе і квітне! Це громадянський обов’язок, французький “легальний наркотик”».

…не прагнуть ґендерної рівності, приймаючи складні риси й недоліки чоловіків без фаталізму. «Француженки надають перевагу “грі на полі”, а не “рівності сил”».

…насолоджуються спектром кохання, а не впадають в крайнощі. Ворожачи на квітці, вони промовляють не «Кохає – не кохає», а «Він кохає мене трошки, сильно, пристрасно, божевільно, аніскілечки».

…цінують свою приватність і зберігають свої секрети, оскільки «зайва відвертість може зашкодити твоєму серцю, виснажити його».

…вважають, що мовчання може бути сексуальним. «Якщо хочеш “відлякати” чоловіка, розкажи йому все про себе або попроси викласти тобі все його життя в деталях. Розкрий усі секрети».

…розуміють, що час плине надто швидко, а тому не відмовляють собі в задоволенні.

…уміють відпочивати й отримувати задоволення від простих речей, таких як пляшка вина, хліб і гарна компанія, а ще вважають «секс найбільш вигідним і бюджетним способом розважитися» (Аніта Лус).

…отримують чуттєву насолоду від їжі, а після надмірної вечері можуть тиждень їсти зовсім мало, щоб «здутися».

…знають про шлях до серця чоловіка через шлунок і вміють готувати «з нічого», імпровізуючи, а не дотримуючись неухильно рецептів. Для них приготування їжі – один із найвищих проявів спокуси.

…не прагнуть якнайшвидше вийти заміж. А коли виходять заміж, то розуміють недосконалі риси партнера й сліпо не вірять у «довге та щасливе життя».

…не очікують досконалості й не прагнуть усім подобатися. Якщо ти всім подобаєшся – у тебе немає «родзинки».

…не переоцінюють «лялькову красу». Натомість у Франції є поняття «некрасива красуня» – це коли краса жінки не відповідає загальновизнаним канонам.

…високо оцінюють поєднання краси й розуму.

…не переймаються «продовженням молодості», оскільки надто заклопотані – отримують задоволення від свого дорослого життя.

…зберігають своє лібідо після одруження і народження дітей.

…пристосовують дітей до дорослого життя, а не навпаки.

А тепер мені цікаво було б дізнатися, наскільки це все правда. :)

Коментарі (0)