#ilatanka_reading
Казки на ніч для дівчат-бунтарок

Шукаєте подарунок для дівчинки? Маю ідею. Подаруйте їй «Казки на ніч для дівчат-бунтарок» Елени Фавіллі та Франчески Кавалло. І не так важливо, скільки вашій дівчинці рочків – 4, 7, 13 чи 35. Ви подаруєте більше, ніж книжку. По-перше, ви забезпечите їй натхнення для вечорів, коли опускаються крила. По-друге, ви покажете, що вірите в неї.

Мені в ній сподобалося ВСЕ.

Ідея. Авторки вирішили нагадати дівчатам усього світу, що які б перешкоди на шляху до здійснення мрій не чекали, їх можна здолати! Для цього вони зібрали 100 історій про надзвичайних жінок.

Підбір героїнь. Тут є письменниці, спортсменки, політикині, королеви, науковиці, гонщиці, піратки, школярки... Є справжні легенди, які жили тисячоліття тому, а є наші сучасниці. Наймолодшій наразі 11 років.

Текст. Кожна історія – це малесенька казочка, яка зазвичай починається: «Жила-була маленька дівчинка Гіларі і любила вона...». Так, тут ви не прочитаєте вичерпну біографію Гіларі Клінтон, але якийсь цікавий факт про неї дізнаєтеся.

Ілюстрації. Для створення портретів авторки залучили 60 різних художників, щоб показати, що краса – теж може бути різною.

Цитати. Ось деякі з них, що відгукнулися саме мені.

«Ніхто не має права вказувати, що мені до снаги, а що ні». Амна Аль-Хаддад, важкоатлетка з ОАЕ

«Слушний час – зараз». Ванґарі Маатаї, активістка з Кенії

«Пишіть про те, що важливо не забути». Ізабель Альєнде, письменниця з Чилі

«Не бійтеся бути маком посеред поля нарцисів». Мікаела Де-Принс, балерина з Сьєрра-Леоне

«І головне, не бійтеся труднощів. З них народжується все найкраще». Рита Леві-Монтальчіні, науковиця з Італії

Я читала її перед сном – по 3-5 казочок – і засинала в гарному гуморі. Коли мені буває сумно, я знову беру її до рук – мені стає ліпше. Вони змогли і я зможу.

  • Книжкова полиця 2018: 41/100
  • Жанр: реальні казки
  • Тематика: успішні історії жінок
  • Кількість сторінок: 224
  • Час на прочитання: 2 тижні
  • Моя оцінка: 9/10

Коментарі ()